Apie mane

Veiklos arkliukas, išskirtinumas

Susisiekti

Esu profesionalus vyrų stilistas. Padedu kurti vyrams asmeninį, išskirtinį stilių įvairioms progoms.

Istorija

Mano istorija besidomint vyrų stiliumi prasidėjo dar šešiolikos metų, paauglystėje. Tuomet tai buvo tik hobis, o šiandien mylimas darbas. Viskas prasidėjo nuo to, jog mėgau skaityti žurnalus apie vyrišką aprangos stilių. Domėdavausi aprangos stilistiką, mėgdavau dairytis po naujas parduotuvių kolekcijas. Draugai ir artimieji buvo mano pirmieji klientai, kurie klausdavo vieno ar kito patarimo drabužių ir avalynės pasirinkime. Ir paauglystėje dažnai matydavau ir dabar dažnai matau, kaip vyrams kasdien atsiranda problemų parenkant sau drabužius, avalynę, aksesuarus. Pats praėjau tą kelią. Žinau kada kyla klausimas ir tu nesupranti ar tinka tau išsirinkti marškiniai ar tie batai tau tinka prie vienų drabužių ar kitų. O kaip harmoningai suderinti spalvas? Todėl, puikiai suprantu vyrus ir nuoširdžiai noriu padėti, patarti, suteikti ne tik efektyvią paslaugą, bet ir suteikti naudingų žinių.

Principai

Vadovaujuosi asmeniniu principu, jog su klientu visada turime veikti kaip komanda, kad rezultatą pasiektumėme greičiau, efektyviau ir tai būtų puiki ilgalaikė investicija. Visuomet stengiuosi klientui maksimaliai suteikti ne tik praktinės patirties, bet ir teorinės, kad susidūręs su pasirinkimu ką rinktis turėtų bazinių žinių.

Privalumas

• Greičiau įgysite norimus pirkinius ir gausite daug naudingų praktinių bei teorinių žinių.

• Liksite savimi ir tapsite skoningai atrodančiu žmogumi.

• Jūs su džiaugsmu atidarysite savo drabužių spintą ir suprasite, ką šiandien dėvėti, ne ilgiau kaip porą minučių.

• Sulauksite dar daugiau norimo dėmesio iš jums svarbių žmonių, ar padarysite pirmą įspūdį naujiems žmonėms.

• Atsikratysite sunkios naštos vaikščioti po parduotuves, klausyti įkyrių konsultantų pasiūlymų. Sutaupysite laiko ir pinigų.

• Online rėžimu, neišėję iš namų, iš bet kurio pasaulio taško galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.

© 2017–2021 — Sergejus Zamyslovas — Vyrų stilistas

Kontaktai

+37063143540

sergejus.zamyslovas@gmail.com

Dirbu gyvai ir online

Rekvizitai

Sergejus Zamyslovas

Sąskaitos Nr: LT257300010097036660

Bankas: Swedbank