Kainos

Asmeninis apsipirkimas

120 €

Stilistas Taupydamas Jūsų brangų laiką, konsultuoja, padeda jums atrasti tinkamus drabužius parduotuvėse. Apipirkimas vyksta pagal Jūsų nustatytą biudžetą.  Kokia šios paslaugos nauda? Jūs turite kompetentingai atnaujintą drabužių spintą ir naują stilių. Pilnai surinkta sezono spinta ir drabužių deriniai, skirti konkretiems renginiams. Sudaryti stilingi drabužių deriniai iš įsigytų daiktų, taip pat sudaromi (koliažai jūsų telefone).

Drabužių spintos revizija

120 €

Stilistas atvažiuoja pas Jus ir tvarko Jūsų spintą. Stilistas, revizijos metu: - komentuoja drabužius; - parenka mažiausiai 5 derinius; - konsultuoja kaip galima ištaisyti Jūsų spintos trūkumus. Kokia šios paslaugos nauda? Jus suprantate kokie deriniai jums dera, ką reikėtų keisti.

Stilisto konsultacija Online

15 €/val.

Su jumis susisiekia stilistas, Jūs gaunate profesionalių patarimų, kaip iš drabužių spintos sukurti naujų derinių bet kokiai progai - darbui, svarbiam susitikimui, šventei ar kasdienei išvaizdai. Nesvarbu, kur esate. Taip pat galimas koliažų surinkimas Online režimu pagal jūsų iškeltus tikslus. Kokia paslaugos nauda? Stilisto rekomendacijos jums tinkamu laiku. Stilistas parenka jums reikalingus daiktus ir sudaro koliažus Online.

© 2017–2021 — Sergejus Zamyslovas — Vyrų stilistas

Kontaktai

+37063143540

sergejus.zamyslovas@gmail.com

Dirbu gyvai ir online

Rekvizitai

Sergejus Zamyslovas

Sąskaitos Nr: LT257300010097036660

Bankas: Swedbank